Hizmetler

Neler mi Yapiyoruz ?

( Webtasarim )  ( Programlama ) ( Otimasyon ) ( E-Ticaret ) ( Sosyal Medya ) ( Reklam ve Pazarlama ) (  Mobil Uygulama ) ( icerik Yönetimi ) ( Grafik ) ( Seo )

Web programlama , web sitesinin dinamik bir yapiya sahip olmasi yani kullanicilar ile bire bir etkilesimli olarak sayfalari kullanabilme imkani sunar. Web sitesinin tasarimi bittikten sonra web sitesinin daha dinamik bir yapida olmasi için web yazilimdan yararlanilir. Web programlama hizmetleri projelerin gereklerine göre belirlenir ve sekillenir. Eyapim olarak web programlama hizmeti verirken çagin gereklerini ve müsterilerimizin istekleri dogrultusunda profesyonel hizmet sagliyoruz.

                           

Web yazılım geliştirirken web yazılım dilleri kullanılmaktadır. En fazla kullanılan diller ise C# VB.NET, PHP ve JAVA  kullanılmaktadır. Müşterilerimizin istekleri ve projeye uygunluğuna göre dil seçimleri yapılmaktadır. Müşterilerimize her zaman profesyonel ihtiyaçlara yönelik web yazılımları sunuyoruz. Web yazılımları kullanarak ihtiyaçlara cevap veren, sonuç odaklı, işlevsel ve kullanıcı dostu projeler üretiyoruz. Web yazılımda inovatif fikirleri birleştirerek yaratıcı yazılımlar üretiyoruz. hazirweb v3  olarak ihtiyaçlar doğrultusunda web yazılım üretirken müşterilerimizin an ve an bilgilendiriyoruz.

Web yazılıma sahip olmanız sizi her zaman rakiplerinizden farklı kılar. Marka bilinirliği ve farkındalık için özel web yazıları kullanmak firmanıza fayda sağlar. Web yazılım yaparken firmanızı analiz ediyoruz ve ihtiyaçlar doğrultusunda yazılımlar üretiyoruz. Yazılımlar üretirken dikkat ettiğimiz en önemli noktalardan birisi marka değerinizi korumaktır. Konusunda uzman kadromuz sizler için her zaman modern çağın trendlerini takip ediyor ve profesyonel web yazılım hizmetleri sunuyor.

Web Programlama Firmanıza Ne Kazandırır ?
• Firmanıza özel bir yazılım sizi rakiplerinizden farklı kılar.
• Web yazılım ile işlerinizi daha pratik hale getirebilir ve zaman kaybını önleyebilirsiniz.
• Web yazılım görsel bir web tasarım ile birleştiğinde marka değerinizi artırır.
• Web sitenizin işlevsel bir hale gelmesini sağlar.
• Sitenize özel uygulamalar olmasını sağlar.
• Firmanızın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlar